o nas

Agencja Reklamowo - Usługowa IntoArt jest prężnie rozwijającą się firmą. Głównym profilem jej działalności jest szeroko rozumiana obsługa klientów instytucjonalnych w zakresie dostarczania materiałów marketingowych, a zwłaszcza:

:: fotografia reklamowa
:: projektowanie i dostarczanie ulotek informacyjnych, folderów, katalogów produktów, gadżetów firmowych;
:: projektowanie i administrowanie stron www

Specjalizujemy się głównie w fotografii reklamowej, która następnie wykorzystywana jest w dalszych etapach kreowania wizerunku rynkowego firmy, a więc w poligrafii reklamowej oraz projektowaniu stron www.
W tym zakresie, pomimo krótkiego okresu istnienia na rynku, posiadamy spore doświadczenie. Na swoim koncie mamy obsługę wielu znanych, dużych podmiotów z terenu województwa podkarpackiego.

Usługi fotograficzne oraz projektowania grafiki świadczymy także na zasadach współpracy i podwykonawstwa.

W ostatnim czasie uruchomiliśmy bazę modeli i modelek, która oprócz promocji osób w niej umieszczonych, ma służyć jako źródło postaci wykorzystywanych przy tworzeniu projektów reklamówek, folderów oraz katalogów produktów.

Oprócz obsługi firm w dziedzinie szeroko rozumianej promocji,
Agencja IntroArt - fotografia ślubna rzeszów - to profesjonalnie wykonana usługa fotograficzna ślubów, wesel, i i nnych imprez okolicznościowych. Także wykonujemy zdjęcia do albumów osobistych - portfolio.

Nasze zdjęcia wykonywane są w technice cyfrowej. Daje to możliwość późniejszej obróbki i dowolnej kompozycji.
Posiadamy własne studio fotograficzne przystosowane zarówno do fotografii osób, jak i fotografii katalogowej wyrobów.